位置:首页 > IC中文资料第7098页 > ML12019PP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ML12019PP
Dual Modulus Prescaler
The ML12019 is a divide by 20 and 21 dual modulus prescaler. It will devide by 20 when the modulus control input is HIGH and divide by 21 when the modulus control input is LOW. • 225 MHz Toggle Frequency • Low–Power 7.5 mA Maximum at 5.5 V • Control Input is Compatible with Standard Motorola or
LANSDALE
ML12019PP
Dual Modulus Prescaler
文件:171.73 Kbytes Page:4 Pages
LANSDALE
Dual Modulus Prescaler The MC12019 is a divide by 20 and 21 dual modulus prescaler. It will divide by 20 when the modulus control input is HIGH and divide by 21 when the modulus control input is LOW. • 225 MHz Toggle Frequency • Low-Power 7.5 mA Maximum at 5.5 V • Control Input is Compatible w
FREESCALEFreescale Semiconductor, Inc
飞思卡尔飞思卡尔半导体
120MHz SAW Filter 19MHz Bandwidth
文件:138.09 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
ML12019PP产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ML12019PP
  • 制造商
  • 制造商全称
    LANSDALE Semiconductor Inc.
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
FDK
20+
标准
15006
传感器全新原装主营-可开原型号增税票
FDK
18+
SMD
保证进口原装可开17%增值税发票