位置:首页 > IC中文资料第6162页 > MC12019D
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MC12019D
Dual Modulus Prescaler
The ML12019 is a divide by 20 and 21 dual modulus prescaler. It will devide by 20 when the modulus control input is HIGH and divide by 21 when the modulus control input is LOW. • 225 MHz Toggle Frequency • Low–Power 7.5 mA Maximum at 5.5 V • Control Input is Compatible with Standard Motorola or
LANSDALE
MC12019D
Dual Modulus Prescaler
Dual Modulus Prescaler The MC12019 is a divide by 20 and 21 dual modulus prescaler. It will divide by 20 when the modulus control input is HIGH and divide by 21 when the modulus control input is LOW. • 225 MHz Toggle Frequency • Low-Power 7.5 mA Maximum at 5.5 V • Control Input is Compatible w
FREESCALEFreescale Semiconductor, Inc
飞思卡尔飞思卡尔半导体
MC12019D
文件:171.73 Kbytes Page:4 Pages
LANSDALE
MC12019D
120MHz SAW Filter 19MHz Bandwidth