位置:首页 > IC中文资料 > MJE15029
MJE15029价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MJE15029
POWER TRANSISTORS(8.0A,120-150V,50W)
Complementary Silicon Plastic Power Transistors ... designed for use as high–frequency drivers in audio amplifiers. FEATURES: • Collector–Emitter Sustaining Voltage — VCEO(sus) = 120 Vdc (Min) — MJE15028, MJE15029 = 150 Vdc (Min) — MJE15030, MJE15031 • DC Current Gai
MOSPEC
统懋
MJE15029
8 AMPERE POWER TRANSISTORS COMPLEMENTARY SILICON 120-150 VOLTS 50 WATTS
MOTOROLA
摩托罗拉
MJE15029
POWER TRANSISTORS COMPLEMENTARY SILICON
ONSEMI
安森美半导体
MJE15029
HIGH FREQUENCY DRIVERS IN AUDIO AMPLIFIERS
BOCA
博卡
MJE15029
COMPLEMENTARY SILICON POWER TRANSISTORS
CENTRAL
MJE15029
PLASTIC POWER TRANSISTORS
CDIL
MJE15029
PNP/NPN PLASTIC POWER TRANSISTORS
CDIL
MJE15029
Trans GP BJT PNP 120V 8A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail
NJSEMINew Jersey Semi-Conductor Products, Inc.
新泽西半导体新泽西半导体公司
MJE15029
音频功放晶体管
THUNDERSOFT
中科创达
MJE15029
封装/外壳:TO-220-3 包装:散装 描述:TRANS PNP 120V 8A TO220 分立半导体产品 晶体管 - 双极性晶体管(BJT)- 单个
ONSEMI
安森美半导体
MJE15029
Silicon PNP Power Transistors
文件:181.61 Kbytes Page:4 Pages
JMNIC
锦美电子
MJE15029
Complementary Silicon Plastic Power Transistors
文件:82.12 Kbytes Page:6 Pages
MJE15029
Silicon NPN Power Transistors
文件:120.55 Kbytes Page:4 Pages
SAVANTIC
MJE15029
8 AMPERE POWER TRANSISTORS COMPLEMENTARY SILICON 120??50 VOLTS, 50 WATTS
文件:79.97 Kbytes Page:6 Pages
MJE15029
Silicon PNP Power Transistors
SAVANTIC
MJE15029
TO-220 - Power Transistors and Darlingtons
文件:76.15 Kbytes Page:3 Pages
RECTRON
丽正
MJE15029
ISC
无锡固电