位置:首页 > IC中文资料第3633页 > MBR50035CTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR50035CTR
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 500A
Features High Surge Capability Types Up to 45V VRRM
TEL
MBR50035CTR
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
Features • High Surge Capability • Types up to 100V VRRM
AMERICASEMI
MBR50035CTR
Silicon Power Schottky Diode
文件:705.33 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR50035CTR
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 35V 250A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
MBR50035CTR
纳微半导体
500 Amp Rectifier 20 to 45 Volts Schottky Barrier
MCC
TEL
美高森美
文件:123.62 Kbytes Page:2 Pages
SI-50035
文件:330.68 Kbytes Page:4 Pages
BEL
MBR50035CTR产品属性
  • 型号
    MBR50035CTR
  • 功能描述
    肖特基二极管与整流器 SI PWR SCHOTTKY 2TWR 20-100V 500A 35P/25R
  • 峰值反向电压
    2 V
  • 正向连续电流
    50 mA
  • 正向电压下降
    370 mV
  • 最大功率耗散
    75 mW