位置:首页 > IC中文资料第3633页 > MBR50035CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR50035CT
500 Amp Rectifier 20 to 45 Volts Schottky Barrier
MCC
MBR50035CT
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 500A
Features High Surge Capability Types Up to 45V VRRM
TEL
MBR50035CT
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
Features • High Surge Capability • Types up to 100V VRRM
AMERICASEMI
MBR50035CT
Silicon Power Schottky Diode
文件:705.33 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR50035CT
Schottky PowerMod
文件:123.95 Kbytes Page:2 Pages
MICROSEMI
美高森美
MBR50035CT
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 35V 250A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
MBR50035CT
纳微半导体
TEL
AMERICASEMI
Silicon Power Schottky Diode
纳微半导体
美高森美
文件:123.62 Kbytes Page:2 Pages
SI-50035
文件:330.68 Kbytes Page:4 Pages
BEL
MBR50035CT产品属性
  • 型号
    MBR50035CT
  • 功能描述
    肖特基二极管与整流器 SI PWR SCHOTTKY 2TWR 20-100V 500A 35P/25R
  • 峰值反向电压
    2 V
  • 正向连续电流
    50 mA
  • 正向电压下降
    370 mV
  • 最大功率耗散
    75 mW