位置:首页 > IC中文资料 > MBR40150WT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR40150WT
MBR40150WT SCHOTTKY RECTIFIER
SMCDIODE
桑德斯微电子
MBR40150WT
封装/外壳:TO-247-3 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
SMCDIODE
桑德斯微电子
MBR40150WT
肖特基二极管
SMC
MBR40150WT
SCHOTTKY RECTIFIER
文件:271.9 Kbytes Page:6 Pages
SMC
Toroidal Surface Mount Inductors
DESCRIPTION The 4000 series is a range of surface mount toroidal inductors designed for use in switching power supplies and DC/DC converters. The parts are ideal for applications requiring low profile compact components in a surface mount package. FEATURES ■ 3.3µH to 330µH ■ Surface Mounting