位置:首页 > IC中文资料 > MBR20060CT
MBR20060CT价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR20060CT
200 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MBR20060CT
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A
200Amp Rectifier 20-100 Volts Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR20060CT
Silicon Schottky Diode, 200A
Features • Guard Ring Protection • Low forward voltage drop • High surge current capability • Up to 100V VRRM
NAINA
MBR20060CT
MBR20060CT
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 60V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
MBR20060CT
Silicon Power Schottky Diode
文件:712.33 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR20060CT
纳微半导体
MBR20060CT
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
文件:446.88 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
MBR20060CT
Schottky PowerMod
文件:123.24 Kbytes Page:2 Pages
MICROSEMI
美高森美
Silicon Power Schottky Diode
Fast Recovery Diode
DYNEX
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 200 AMPERES 45 to 60 VOLTS
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
RF POWER BROADBAND NPN BIPOLAR
文件:109.9 Kbytes Page:10 Pages
RF POWER BROADBAND NPN BIPOLAR
MBR20060CT产品属性
  • 类型
    描述
  • Io@Tj(A):
    200
  • IFSM(A):
    1500
  • IR@Tj(mA):
    20
  • Designation:
    Twin-Tower
  • Type:
    Module
  • Compliance:
    ' ''>
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
23+
模块
320
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!