位置:首页 > IC中文资料 > MBR20060CTR
MBR20060CTR价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR20060CTR
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A
200Amp Rectifier 20-100 Volts Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR20060CTR
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
文件:446.88 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
MBR20060CTR
Silicon Power Schottky Diode
文件:712.33 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR20060CTR
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 60V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列