位置:首页 > IC中文资料 > MBR120100CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR120100CT
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 120A
Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR120100CT
Silicon Power Schottky Diode
Features • High Surge Capability • Types from 45 V to 100 V VRRM • Not ESD Sensitive
GENESIC
MBR120100CT
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
AMERICASEMI
MBR120100CT
Schottky PowerMod
文件:123.26 Kbytes Page:2 Pages
MICROSEMI
美高森美
MBR120100CT
Silicon Power Schottky Diode
文件:723.92 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR120100CT
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 100V 120A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MBR120100CT
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
AMERICASEMI
TEL
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
120 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MCC
Low-profile One-way Detector Switch
[ALPS] Low-profile One-way Detector Switch The 2mm long stroke made the thin 1.2mm profile possible. Features ● Low-profile:only 1.2mm from the print substrates installation surface. ● Available for reflow soldering. ● The double-sided sliding contact provides high reliability. Applications