位置:首页 > IC中文资料 > FST120100
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FST120100
120 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
FST120100
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 120A
Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
FST120100
Silicon Power Schottky Diode
Features • High Surge Capability • Isolated to Plate • Not ESD Sensitive • Types from 45 V to 100V VRRM
GENESIC
FST120100
Silicon Power Schottky Diode
文件:606.27 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
FST120100
封装/外壳:TO-249AB 包装:散装 描述:DIODE MODULE 100V 120A TO249AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
FST120100
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
MCC
TEL
Low-profile One-way Detector Switch
[ALPS] Low-profile One-way Detector Switch The 2mm long stroke made the thin 1.2mm profile possible. Features ● Low-profile:only 1.2mm from the print substrates installation surface. ● Available for reflow soldering. ● The double-sided sliding contact provides high reliability. Applications