位置:V42MLA1206N > V42MLA1206N详情
V42MLA1206N中文资料
V42MLA1206N数据手册规格书PDF详情
Description
Features
• RoHS compliant
• Leadless 0402, 0603, 0805, 1206 and 1210 chip sizes
• Multilayer ceramic construction technology
• -55°C to +125°C operating temp. range
• Operating voltage range VM(DC) = 5.5V to 120V