位置:ZWS100AF-24 > ZWS100AF-24详情
ZWS100AF-24中文资料
厂家型号
ZWS100AF-24
功能描述
Single output 50W ~ 150W
PowerSupply;AC-DC;24V@4.3A;85-265VIn;OpenFrame;PnlMnt;Commercial;PFC;ZWSSeries
LAMBDA
ZWS100AF-24数据手册规格书PDF详情
● Active Filter contained, PFHC type
● Applicable to peak output wattage 120 (12V, 15V, 24V output)
● Low leakage current 0.5mA max
● Equipped with Remote ON/OFF control (with-cover type excluded) and output variable voltage
● 2 year warranty
ZWS100AF-24产品属性
  • 型号
    ZWS100AF-24
  • 功能描述
  • 功能描述
    PSU OPEN FRAME 100W 24V
    TDK
    ZWS universal input SMPSU,24V 100W