位置:ZWS100AF-15 > ZWS100AF-15详情
ZWS100AF-15中文资料
厂家型号
ZWS100AF-15
文件大小
1994.89Kbytes
页面数量
19
功能描述
Single output 50W ~ 150W
PowerSupply;AC-DC;15V@6.7A;85-265VIn;OpenFrame;PnlMnt;Commercial;PFC;ZWSSeries
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LAMBDA
ZWS100AF-15数据手册规格书PDF详情
Features
● CE marking (Low Voltage Directive)
● Active Filter contained, PFHC type
● Applicable to peak output wattage 120 (12V, 15V, 24V output)
● Low leakage current 0.5mA max
● Equipped with Remote ON/OFF control (with-cover type excluded) and output variable voltage
● 2 year warranty
ZWS100AF-15产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ZWS100AF-15
  • 制造商
    TDK-Lambda Corporation
  • 功能描述
  • 制造商
    TDK
  • 功能描述
    ZWS universal input SMPSU,15V 100W