位置:EWS600-24 > EWS600-24详情
EWS600-24中文资料
厂家型号
EWS600-24
功能描述
Single output 15W ~ 1500W
线性和开关式电源 648W 24V 27A
LAMBDA
EWS600-24数据手册规格书PDF详情
Features
● marking (Low Voltage Directive)
● 74 models, 15 ~ 1500W
● Wide input voltage range
EWS15, 25, 50: 85 ~ 265VAC universal input
● Output voltage programmable (EWS1500): 0V to nominal output voltage by external control
● 3 year warranty
EWS600-24产品属性
  • 型号
    EWS600-24
  • 功能描述
  • 输出功率额定值
    800 W
  • 输入电压
    85 VAC to 265 VAC
  • 1)
    20 V 输出电流(通道
    40 A
    Rack
更新时间:2026-5-13 22:50:00
23+
模块
20000
全新原装假一赔十
23+
MODULE
专注配单,只做原装进口现货
ACDCOUT2
320
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!