位置:EWS1500-2 > EWS1500-2详情
EWS1500-2中文资料
厂家型号
EWS1500-2
功能描述
Single output 15W ~ 1500W
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LAMBDA
EWS1500-2数据手册规格书PDF详情
Features
● marking (Low Voltage Directive)
● 74 models, 15 ~ 1500W
● Wide input voltage range
EWS15, 25, 50: 85 ~ 265VAC universal input
● Output voltage programmable (EWS1500): 0V to nominal output voltage by external control
● 3 year warranty
EWS1500-2产品属性
  • 型号
    EWS1500-2
  • 制造商
    LAMBDA
  • 制造商全称
    DENSEI-LAMBDA
  • 功能描述
    Single output 15W ~ 1500W
更新时间:2026-5-14 9:19:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
23+
ACDC24V6
130
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!