位置:EWS1500-12 > EWS1500-12详情
EWS1500-12中文资料
厂家型号
EWS1500-12
文件大小
370.42Kbytes
页面数量
4
功能描述
Single output 15W ~ 1500W
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
LAMBDA
EWS1500-12数据手册规格书PDF详情
Features
● marking (Low Voltage Directive)
● 74 models, 15 ~ 1500W
● Wide input voltage range
EWS15, 25, 50: 85 ~ 265VAC universal input
EWS100, 150, 300, 600: 100/200VAC auto-selectable
EWS1500: 100/200VAC user-selectable
● Wide output voltage range: 520 (EWS300, 600, 1500)
● Output voltage programmable (EWS1500): 0V to nominal output voltage by external control
● 3 year warranty
EWS1500-12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EWS1500-12
  • 制造商
    LAMBDA
  • 制造商全称
    DENSEI-LAMBDA
  • 功能描述
    Single output 15W ~ 1500W
更新时间:2026-5-13 22:50:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
23+
模块
20000
全新原装假一赔十
23+
ACDCOUT1
360
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!