位置:首页 > IC中文资料第342页 > LX5250CDB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LX5250CDB
9-Line Multimode SCSI Terminator
MICROSEMI
美高森美
LX5250CDB
Legacy Power Management
MICROCHIP
微芯科技
LX5250CDB
MICROSEMI
美高森美
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIODES
VOLTAGE 2.4 to 51 Volts POWER 200 mWatts FEATURES • Planar Die construction • 200mW Power Dissipation • Zener Voltages from 2.4V~51V • Ideally Suited for Automated Assembly Processes • In compliance with EU RoHS 2002/95/EC directives
PANJIT
強茂
FEATURES • Planar Die construction • 500mW Power Dissipation • Ideally Suited for Automated Assembly Processes • In compliance with EU RoHS 2002/95/EC directives
PANJIT
強茂
Voltage regulator diodes
DESCRIPTION Low-power voltage regulator diodes in small SOT23 plastic SMD packages. The series consists of 32 types with nominal working voltages from 3.3 to 75 V. FEATURES • Total power dissipation: max. 250 mW • Tolerance series: ±5 • Working voltage range: nom. 3.3 to 75 V • Non-repetiti
PHILIPS
飞利浦
Voltage regulator diodes
Low-power voltage regulator diodes in small hermetically sealed glass SOD80C SMD packages. The series consists of 43 types with nominal working voltages from 3.0 to 75 V. FEATURES • Total power dissipation : max. 500 mW • Tolerance series:±5 • Working voltage range : nom. 3.0 to 75 V
PHILIPS
飞利浦
Interface for data acquisition and control for multi-standard teletext systems
LX5250CDB产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LX5250CDB
  • 功能描述
    IC TERM SCSI 9LINE MODE 36QSOP
  • RoHS
  • 类别
    集成电路(IC) >> 接口 - 信号终端器
  • 系列
  • 产品培训模块
    Lead(SnPb) Finish for COTS Obsolescence Mitigation Program
  • 标准包装
    50
  • 系列
  • 类型
    SCSI,SE
  • 端子数
    9
  • 电源电压
    4 V ~ 5.25 V
  • 工作温度
    0°C ~ 70°C