位置:首页 > IC中文资料 > LTM455DU
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LTM455DU
Filter THT
文件:143.39 Kbytes Page:1 Pages
AURIS
LTM455DU
4 ELEMENT CERAMIC FILTER
文件:282.37 Kbytes Page:1 Pages
ECS
LTM455DU
Filter THT, Ceramic
AURIS
LTM455DU
LTM 455/450 Ceramic Filters
文件:342.8 Kbytes Page:3 Pages
TOKEN
德键电子
LTM455DU
CENTER FREQUENCY SHALL BE DEFIED AS THE CENTRAL VALUE OF THE BAND WITH AT 6 dB
文件:110.11 Kbytes Page:4 Pages
SHOULDER
好达电子
LTM455DU
22 PIN Version 6.5x6.5x6.2 mm
FRONTER
福浪电子
LTM455DU
CERAMIC FILTER (4pins) - LTM455-U / LTM450-U Series
文件:363.06 Kbytes Page:2 Pages
TRANSKO
LTM455DU
封装/外壳:立方体,4 PC 引脚 包装:卷带(TR)剪切带(CT) 描述:CER FILTER 455KHZ AM 滤波器 陶瓷滤波器
ETC
知名厂家
LTM455DU
LTM455(450) U系列通讯机用陶瓷滤波器
StrongFirst
Electrical Specifications
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
PowerMOS transistor
PHILIPS
飞利浦
NPN SILICON PLANAR HIGH PERFORMANCE TRANSISTOR
FEATURES * 140 Volt VCEO * 1 Amp continuous current * Ptot= 500 mW
ZETEX
Linear Output Type OPIC Light Detector
SHARPSharp Corporation
夏普
RF POWER TRANSISTOR NPN SILICON
The RF Line NPN Silicon Power Transistor . . . designed for power amplifier applications in industrial, commercial and amateur radio equipment to 30 MHz. • Specified 12.5 Volt, 30 MHz Characteristics — Output Power = 60 Watts Minimum Gain = 13 dB Efficiency = 55
MOTOROLA
摩托罗拉
NPN SILICON PLANAR MEDIUM POWER TRANSISTORS
FEATURES * 140 Volt VCEO * 1 Amp continuous current * Ptot= 1 Watt
ZETEX
LTM455DU产品属性
  • 类型
    描述
  • Insertion Loss(dB):
    4
  • Pass Band Ripple(dB) max:
    2
  • 6dB Bandwidth(KHz)min:
    ±10
  • 50 dB Bandwidth(KHz)min:
    ±20
  • Stop Band Att.±10KHz(dB)min:
    30
  • Input/Output Impedance(Ω):
    1500
更新时间:2026-5-14 13:31:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
LTM
25+
DIP5
全新原装现货
LT
24+
LINEAR/凌特
24+
LGA
原装现货,优势供应,支持实单!
陶瓷晶振
原厂原包装。终端BOM表可配单。可开13%增值税