位置:首页 > IC中文资料第7370页 > LR251003C
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LR251003C
包装:散装 描述:FUSE HLDR CART 250V 100A CHASSIS 电路保护 保险丝座
LITTELFUSE
力特
LF SERIES CLASS H/K5 AND R FUSE BLOCKS
LITTELFUSE
力特
SAW Bandpass Filter
文件:191.27 Kbytes Page:5 Pages
ITF
LF SEIRES CLASS H/K5 AND R FUSE BLOCKS
文件:2.22816 Mbytes Page:6 Pages
Axial Lead and Cartridge Fuses - Subminiature
文件:93.63 Kbytes Page:1 Pages
LR251003C产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LR251003C
  • 功能描述
    熔丝座 100A 250V 3 Pole Box Lug Connector
  • RoHS
  • 制造商
  • 电流额定值
    30 A
  • 电压额定值
    1000 VDC