位置:首页 > IC中文资料 > LFR251003
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LFR251003
LF SERIES CLASS H/K5 AND R FUSE BLOCKS
LITTELFUSE
力特
Features/Benefits Accommodates a wide range of existing mounting configurations Indication offered on most 250 V and 600 V versions One hand release from DIN rail for ferrule style fuses Reinforced fuse clips are standard on all Class H and Class R fuse blocks Covers available for 100 A and
LITTELFUSE
力特
包装:散装 描述:FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN 电路保护 保险丝座
POWRGARD保险丝盒
POWRGARD保险丝盒
SAW Bandpass Filter
文件:191.27 Kbytes Page:5 Pages
ITF
LF SEIRES CLASS H/K5 AND R FUSE BLOCKS
文件:2.22816 Mbytes Page:6 Pages
Axial Lead and Cartridge Fuses - Subminiature
文件:93.63 Kbytes Page:1 Pages
LFR251003产品属性
  • 类型
    描述
  • Fuse Type:
    Class R
  • Indicating:
    Yes
  • Max Amps:
    100
  • Mount Method:
    Bolt-In
  • UL Class:
    R
  • VAC (V):
    250
  • VDC (V):
    250
更新时间:2026-5-14 13:26:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
LEFOO
24+
现货供应
LT
QFN
6698
NTK
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!