位置:首页 > IC中文资料第358页 > LES010YE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LES010YE
LES SERIES - 15 WATT
DESCRIPTION LES DC/DC converters provide up to 15 Watts of output power in an industry standard package and footprint. With a maximum case temperature of 100°C, the LES is well suited for the most demanding telecom, networking, and industrial applications. The LES features 1500 VDC isolation, sho
POWER-ONE
LES010YE
封装/外壳:6-DIP 模块 包装:托盘 描述:DC DC CONVERTER 3.3V 15W 电源 - 板安装 直流转换器
ETC
知名厂家
LES010YE
隔离电源模块
BelFuse
4.0A GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
SCRs
TECCOR
LES010YE产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    LES010YE
  • 功能描述
    CONV DC-DC 24V IN 3.3 V OUT PL
  • RoHS
  • 类别
    电源 - 板载 >> DC DC Converters
  • 系列
    LES
  • 标准包装
    5
  • 系列
更新时间:2026-5-14 22:50:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SAMSUNG
23+
ZIP
6500
全新原装假一赔十
BELPOWERSOLUTIONS
25+
全新-电源模块
BELPOWERSOLUTIONS电源模块LES010YE交期短价格好#即刻询购立享优惠#长期有排单
SAMSUNG
26+
ZIP
代理全系列销售, 全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
POWERONE
24+
MODULE
只做原装正品现货或订货假一赔十!
IPD
23+
模块
900
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!