位置:首页 > IC中文资料 > LCDA15TE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
LCDA15TE
Low Capacitance TVS Diode Array For High-Speed Data Interfaces?
Description The LCDA series of TVS arrays are designed to protect sensitive electronics from damage or latch-up due to ESD and other voltage-induced transient events. Each device will protect two high-speed lines. They are available with operating voltages of 5V, 12V, 15V and 24V. They are bidire