位置:首页 > IC中文资料第886页 > K1500GRP
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
K1500GRP
Packing Options
LITTELFUSE
力特
K1500GRP
封装/外壳:DO-204AC,DO-15,轴向 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:SIDAC 140-170V 1A DO15 分立半导体产品 晶闸管 - DIAC,SIDAC
LITTELFUSE
力特
K1500GRP
高压触发二极管 150V
MICROWAVE POWER TRANSISTOR
The RF Line Microwave Pulse Power Transistor Designed for 1025–1150 MHz pulse common base amplifier applications such as DME. • Guaranteed Performance @ 1090 MHz Output Power = 500 Watts Peak Gain = 5.2 dB Min • 100 Tested for Load Mismatch at All Phase Angles with 10:1 VSWR • Herme
MOTOROLA
摩托罗拉
Integrated Circuit 7-Step LED Driver Circuit
NTE
N-CHANNEL POWER MOS FET ARRAY SWITCHING USE
NEC
瑞萨
NEC
瑞萨
K1500GRP产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    K1500GRP
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    Bourns 转折电流
  • VBO
    40 V 最大转折电流
  • IBO
    800 mA
  • 不重复通态电流
    额定重复关闭状态电压
  • VDRM
    25 V
  • 关闭状态漏泄电流(在VDRM_IDRM下)
    保持电流(Ih
  • 最大值)
    50 mA
  • 开启状态电压
    5 V 关闭状态电容
  • CO
    120 pF