位置:首页 > IC中文资料第8269页 > HM51820J
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Duplex Multimode 50-125 Fiber Patch Cable (LC-ST),20M (65-ft.)
文件:473.35 Kbytes Page:2 Pages
TRIPPLITE
NCP51820 High?뭆peed, Half?묪ridge, GaN Driver Evaluation Board for Existing or New PCB Designs
文件:6.85103 Mbytes Page:17 Pages
ONSEMI
安森美半导体
High Speed Half-Bridge Driver for GaN Power Switches
文件:787.5 Kbytes Page:20 Pages
ONSEMI
安森美半导体
HM51820J产品属性
  • 型号
    HM51820J
  • 功能描述
    Inductor Power Wirewound 82uH 5% 1KHz 2.9A 60mOhm DCR AXL