位置:首页 > IC中文资料第4805页 > H8205RBCA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
H8205RBCA
封装/外壳:轴向 包装:卷带(TR) 描述:RES 205 OHM 0.1% 1/4W AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
ETC
知名厂家
20.2 dB GAIN 860 MHz 128-CHANNEL CATV AMPLIFIER
The RF Line High Output Power Doubler 860 MHz CATV Amplifier • Specified for 77, 110 and 128–Channel Performance • Broadband Power Gain - @ f = 40–860 MHz Gp = 20.2 dB (Typ) • Broadband Noise Figure NF = 7 dB (Typ) @ 860 MHz • All Gold Metallization • 7 GHz fT Ion–Implanted Transisto