位置:首页 > IC中文资料 > GBJ2004A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
GBJ2004A
丝印代码:GBJ2004A;Bridge Rectifiers
RFE
RFE international
GBJ2004A
标准桥式整流器
20.0A,400V,Standard Bridge Rectifier
DYELEC
迪一电子
GBJ2004A
整流桥
YJYCOIN
益嘉源
GBJ2004A
Bridge Rectifiers
文件:349.6 Kbytes Page:4 Pages
YANGJIE
扬杰电子
GBJ2004A
SINGLE PHASE 20AMP GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIER
文件:4.19327 Mbytes Page:3 Pages
DYELEC
迪一电子
RECTIFIER DIODE
RECTIFIER DIODE Repetitive voltage up to 2600 V Mean forward current 3180 A Surge current 33.6 kA