位置:首页 > IC中文资料 > FUSB185F
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FUSB185F
Radial Leaded PPTC FUSB Series
文件:126.15 Kbytes Page:1 Pages
RFE
RFE international
FUSB185F
Radial Leaded PTC Resettable Fuse: FUSB Series
文件:138.67 Kbytes Page:4 Pages
FUZETEC
富致科技
FUSB185F
Radial Leaded PTC Resettable Fuse
文件:260.64 Kbytes Page:4 Pages
RFE
RFE international
FUSB185F
自恢复保险丝
FUZETEC
富致科技
LATERAL N-CHANNEL BROADBAND RF POWER MOSFET
• High Gain, Rugged Device • Broadband Performance from HF to 1 GHz • Bottom Side Source Eliminates DC Isolators, Reducing Common Mode Inductances
MOTOROLA
摩托罗拉
Silicon Complementary Transistors Audio Power Amp, Switch
NTE
Adjustable Micropower Voltage References
文件:747.67 Kbytes Page:14 Pages
NSC
国半
NSC
国半
FUSB185F产品属性
  • 类型
    描述
  • 最大电流:
    40A
  • 保持电流:
    1.85A
  • 跳闸电流:
    3.7A
  • 消耗功率:
    1W
  • 初始态阻值(最小值):
    30mΩ
  • 跳断后阻值(最大值):
    90mΩ