位置:首页 > IC中文资料 > FST10080
FST10080价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FST10080
100 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
FST10080
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 100A
100Amp Rectifier 20-100 Volts Features • High Surge Capability • Types Up to 100V VRRM
TEL
FST10080
Silicon Power Schottky Diode
Features • High Surge Capability • Types from 45 V to 100V VRRM • Isolated to Plate • Not ESD Sensitive
GENESIC
FST10080
Silicon Power Schottky Diode
文件:608.48 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
FST10080
封装/外壳:TO-249AB 包装:散装 描述:DIODE MODULE 80V 100A TO249AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
FST10080
Schottky Diodes
DACO
罡境电子
FST10080
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
10-Bit, 80 MSPS, 3V, 78.6 mW A/D Converter
文件:927.87 Kbytes Page:19 Pages
NSC
国半
NSC
国半
2 X 100A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
文件:131.039 Kbytes Page:2 Pages
MICROSEMI
美高森美
FST10080产品属性
  • 类型
    描述
  • Io@Tj(A):
    100
  • IFSM(A):
    1000
  • IR@Tj(mA):
    20
  • Designation:
    TO-249AB
  • Type:
    Module
  • Compliance:
    ' ''>
更新时间:2026-5-14 13:51:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SANKEN
23+
MODULE