位置:首页 > IC中文资料 > FRD12019
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FRD12019
簧片继电器
SENSATA
森萨塔
Dual Modulus Prescaler
Dual Modulus Prescaler The MC12019 is a divide by 20 and 21 dual modulus prescaler. It will divide by 20 when the modulus control input is HIGH and divide by 21 when the modulus control input is LOW. • 225 MHz Toggle Frequency • Low-Power 7.5 mA Maximum at 5.5 V • Control Input is Compatible w
FREESCALEFreescale Semiconductor, Inc
飞思卡尔飞思卡尔半导体
Dual Modulus Prescaler
The ML12019 is a divide by 20 and 21 dual modulus prescaler. It will devide by 20 when the modulus control input is HIGH and divide by 21 when the modulus control input is LOW. • 225 MHz Toggle Frequency • Low–Power 7.5 mA Maximum at 5.5 V • Control Input is Compatible with Standard Motorola or
LANSDALE
LANSDALE
120MHz SAW Filter 19MHz Bandwidth
文件:138.09 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
IPD
专业模块
MODULE
8513
模块原装主营-可开原型号增税票
N/A
原装正品现货库存价优
CYNERGY3
24+
NA
只做原装正品现货或订货假一赔十!
ST
25+
原装,请咨询
IPD
23+
模块
360
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!