位置:首页 > IC中文资料第12579页 > FOD250LV
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FOD250LV
LVTTL/LVCMOS 3.3V High Speed Transistor Optocouplers
文件:366.32 Kbytes Page:13 Pages
FAIRCHILD
仙童半导体
POWER TRANSISTORS(25A,125W)
COMPLEMENTARY SILICON HIGH-POWER TRANSISTORS
MOSPEC
统懋
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
• IF(AV) Average forward current .......... 250A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .............. 400/800/1200/1600V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor c
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
FOD250LV产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    FOD250LV
  • 制造商
    FAIRCHILD
  • 制造商全称
    Fairchild Semiconductor
  • 功能描述