位置:首页 > IC中文资料 > FL75L10B
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FL75L10B
Industry standard footprint and pin-out
DELTA
台达电子
Delphi Series Filter Module 75Vdc input, 5A current Rating
DELTA
台达电子
Delphi Series Filter Module 75Vdc max input, 20A max output current The Delphi series FL75L20 A filter module is the latest offering
Delphi Series Filter Module 0~75Vdc input, 7A Current Rating