位置:首页 > IC中文资料 > FL75L10A
FL75L10A价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
FL75L10A
Delphi Series Filter Module 75Vdc input, 5A current Rating
DELTA
台达电子
FL75L10A
Delphi Series Filter Module 75Vdc max input, 20A max output current The Delphi series FL75L20 A filter module is the latest offering
DELTA
台达电子
FL75L10A
Industry standard footprint and pin-out
FL75L10A
ROHS Compliant
FL75L10A
FL75L10A
包装:盒 描述:LINE FILTER 75VAC 10A TH 滤波器 电力线滤波器模块
FL75L10A
EMC滤波器
FL75L10A
Delphi Series Filter Module 0~75Vdc input, 7A Current Rating
文件:740.5 Kbytes Page:7 Pages
FL75L10A
Delphi Series Filter Module - FL75L07 0~75Vdc input, 7A Current Rating
文件:1.29373 Mbytes Page:12 Pages
FL75L10A产品属性
  • 类型
    描述
  • 输入电压:
    75V
  • 额定电流:
    10A