位置:首页 > IC中文资料第4041页 > FHL16100
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
16 AMPERE SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(VOLTAGE - 20 to 100 Volts CURRENT - 16.0 Amperes)
PANJIT
強茂
16A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
16A DUAL SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER Features ! Schottky Barrier Chip ! Guard Ring for Transient Protection ! Low Forward Voltage Drop ! Low Reverse Leakage Current ! High Surge Current Capability ! Plastic Material has UL Flammability Classification 94V-O
WTE
Won-Top Electronics
D2PAK SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
TRSYS
Transys Electronics
D2PAK SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER(VOLTAGE - 20 to 100 Volts CURRENT - 16.0 Amperes)
PANJIT
強茂
16A ISOLATION SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
FHL16100产品属性
  • 型号
    FHL16100
  • 功能描述
    MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 277V 100A