SOLID TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITORS 文件:65.62 Kbytes Page:2 Pages | NICHICON 尼吉康 | |||
封装/外壳:2824(7260 公制) 包装:卷带(TR) 描述:CAP TANT 220UF 20% 4V 2824 电容器 钽电容器 | KSS 京瓷 | |||
Low Profile and High CV Conformal Coated Chip | KYOCERA AVX |
F720G227MR产品属性
- 类型
描述
- Tolerance:
±20%
- Voltage:
4V
- Size:
2824/暂无
- Length:
7.20mm
- Width:
6.00mm
- Height:
3.80mm
- Temprange:
55-125°C
- ESR:
700mΩ