位置:首页 > IC中文资料第7259页 > EVD9F100ES
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EVD9F100ES
MILITARY QUALITY REMOVABLE CONTACT, SUBMINIATURE-D CONNECTORS
文件:383.06 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
isc N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES ·Drain Current –ID= 9A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage- : VDSS= 1000V(Min) ·Static Drain-Source On-Resistance : RDS(on) = 1.6Ω(Max)@VGS= 10V ·100 avalanche tested ·Minimum Lot-to-Lot variations for robust device performance and reliable operation DESCRIPTION ·motor drive, DC-DC co