位置:首页 > IC中文资料第358页 > APT9F100S
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT9F100S
N-Channel FREDFET
文件:207.57 Kbytes Page:4 Pages
MICROSEMI
美高森美
APT9F100S
MOSFET Power FREDFET - MOS8
MICROCHIP
微芯科技
isc N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES ·Drain Current –ID= 9A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage- : VDSS= 1000V(Min) ·Static Drain-Source On-Resistance : RDS(on) = 1.6Ω(Max)@VGS= 10V ·100 avalanche tested ·Minimum Lot-to-Lot variations for robust device performance and reliable operation DESCRIPTION ·motor drive, DC-DC co
ISC
无锡固电
N-Channel FREDFET
MICROSEMI
美高森美
MILITARY QUALITY REMOVABLE CONTACT, SUBMINIATURE-D CONNECTORS
文件:383.06 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
APT9F100S产品属性
  • 型号
    APT9F100S
  • 制造商
    Microsemi Corporation
  • 功能描述
    MOSFET N-CH 1000V 9A D3PAK