位置:首页 > IC中文资料第10755页 > ELJPC102MF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ELJPC102MF
Chip inductors
■ Features ● High Q ● Good for mounting ● Wide allowable range (1.0 nH to 1000 µH) ■ Recommended Applications ● CTV, VTR, HIC, HDD, FDD, Cordless telephones, Portable telephones Pagers, Video cameras
PANASONIC
松下
HIGH EFFICIENCY RECTIFIERS(1.0A,50-400V)
Switchmode Power Rectifiers HIGH EFFICIENCY RECTIFIERS 1.0 AMPERES 50 -- 400 VOLTS
MOSPEC
统懋
Silicon Controlled Rectifiers
MOTOROLA
摩托罗拉
JFET VHF Amplifier
JFET VHF Amplifier N–Channel — Depletion
MOTOROLA
摩托罗拉
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS(1.0A,20-60V)
MOSPEC
统懋
POWER TRANSISTORS(8A,60-100V,80W)
ELJPC102MF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ELJPC102MF
  • 制造商
    PANASONIC
  • 制造商全称
    Panasonic Semiconductor
  • 功能描述
    Chip inductors
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!