位置:首页 > IC中文资料第2872页 > EL1509CS
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
EL1509CS | Medium Power Differential Line Driver General Description The EL1509C is a dual operational amplifier designed for customer premise line driving in DMT ADSL solutions. This device features a high drive capability of 250mA while consuming only 7.1mA of supply current per amplifier and operating from a single 5V to 12V supply. This dri | ELANTEC | ||
EL1509CS | Medium Power Differential Line Driver The EL1509 is a dual operational amplifier designed for customer premise line driving in DMT ADSL solutions. This device features a high drive capability of 250mA while consuming only 7.1mA of supply current per amplifier and operating from a single 5V to 12V supply. This driver achieves a typical | INTERSIL | ||
EL1509CS | 丝印代码:1509CS;Medium Power Differential Line Driver Features • Drives up to 250mA from a +12V supply • 20VP-P differential output drive into 100 • -85dBc typical driver output distortion at full output at 150kHz • Low quiescent current of 7.5mA per amplifier • Pb-free plus anneal available (RoHS compliant) Applications • ADSL G.lite CO lin | RENESAS 瑞萨 | ||
EL1509CS | 封装/外壳:8-SOIC(0.154",3.90mm 宽) 包装:管件 描述:IC DRIVER 2/0 8SOIC 集成电路(IC) 驱动器,接收器,收发器 | RENESAS 瑞萨 | ||
EL1509CS | Medium Power Differential Line Driver 文件:225.57 Kbytes Page:10 Pages | INTERSIL | ||
Medium Power Differential Line Driver The EL1509 is a dual operational amplifier designed for customer premise line driving in DMT ADSL solutions. This device features a high drive capability of 250mA while consuming only 7.1mA of supply current per amplifier and operating from a single 5V to 12V supply. This driver achieves a typical | INTERSIL | |||
丝印代码:1509CS;Medium Power Differential Line Driver Features • Drives up to 250mA from a +12V supply • 20VP-P differential output drive into 100 • -85dBc typical driver output distortion at full output at 150kHz • Low quiescent current of 7.5mA per amplifier • Pb-free plus anneal available (RoHS compliant) Applications • ADSL G.lite CO lin | RENESAS 瑞萨 | |||