位置:首页 > IC中文资料第2872页 > EL1509CL
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EL1509CL
Medium Power Differential Line Driver
General Description The EL1509C is a dual operational amplifier designed for customer premise line driving in DMT ADSL solutions. This device features a high drive capability of 250mA while consuming only 7.1mA of supply current per amplifier and operating from a single 5V to 12V supply. This dri
ELANTEC
EL1509CL
The EL1509 is a dual operational amplifier designed for customer premise line driving in DMT ADSL solutions. This device features a high drive capability of 250mA while consuming only 7.1mA of supply current per amplifier and operating from a single 5V to 12V supply. This driver achieves a typical
INTERSIL
EL1509CL
丝印代码:1509CL;Medium Power Differential Line Driver
Features • Drives up to 250mA from a +12V supply • 20VP-P differential output drive into 100 • -85dBc typical driver output distortion at full output at 150kHz • Low quiescent current of 7.5mA per amplifier • Pb-free plus anneal available (RoHS compliant) Applications • ADSL G.lite CO lin
RENESAS
瑞萨
EL1509CL
RENESAS
瑞萨
EL1509CL
EL1509CL
文件:225.57 Kbytes Page:10 Pages
INTERSIL