位置:首页 > IC中文资料第3256页 > EEFCD0J100ER
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EEFCD0J100ER
SP-Cap/ Polymer Aluminum Capacitors
文件:234.96 Kbytes Page:3 Pages
PANASONIC
松下
EEFCD0J100ER
Surface Mount Type
文件:90.69 Kbytes Page:3 Pages
PANASONIC
松下
EEFCD0J100ER
SP-Cap/ Conductive Polymer Aluminum Capacitors
文件:97.3 Kbytes Page:3 Pages
EEFCD0J100ER
SP-Cap Conductive Poiymer Aluminurm Capacitors Specialty Polymer Aluminu Capacitors
EEFCD0J100ER
SP-Cap/ Conductive Polymer Aluminum Capacitors (Specialty Polymer Aluminum Capacitors)
EEFCD0J100ER
EEFCD0J100ER
EEFCD0J100ER
EEFCD0J100ER
Conductive Polymer Aluminum Capacitors
EEFCD0J100ER
EEFCD0J100ER
EEFCD0J100ER
EEFCD0J100ER
导电性聚合物铝电解电容器(SP-Cap)
Specialty Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
文件:39.95 Kbytes Page:1 Pages
NICHICON
尼吉康
Aluminum Electrolytic Capacitor
文件:65.74 Kbytes Page:1 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
文件:40.2 Kbytes Page:1 Pages
NICHICON
尼吉康
EEFCD0J100ER产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EEFCD0J100ER
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAP 10UF 6.3VDC 20% 7.3 X 4.3 X 1.8MM SM