位置:首页 > IC中文资料第3256页 > EEFCD0J100R
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EEFCD0J100R
松下
EEFCD0J100R
松下
EEFCD0J100R
文件:89.94 Kbytes Page:3 Pages
EEFCD0J100R
Surface Mount Type
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
文件:39.95 Kbytes Page:1 Pages
NICHICON
尼吉康
Aluminum Electrolytic Capacitor
文件:65.74 Kbytes Page:1 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
文件:40.2 Kbytes Page:1 Pages
NICHICON
尼吉康
EEFCD0J100R产品属性
  • 型号
    EEFCD0J100R
  • 功能描述
    Capacitor;Aluminum Polymer;Al Electrolytic Capacitor;10uF 10V
  • 功能描述
    CAP 10uF 20% 6.3V 105C SMT
    CAPACITOR CASE D 10UF 6.3V
    CAPACITOR, CASE D, 10UF, 6.3V
    Panasonic Industrial Company
    CD SMT elec cap 10uF 6.3V