位置:首页 > IC中文资料第8251页 > ECQ10A03L
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECQ10A03L
Schottky Barrier Diode
文件:65.459 Kbytes Page:6 Pages
NIEC
ECQ10A03L
Schottky Barrier Diode
NIEC
肖特基势垒二极管(SBD)-肖特基势垒二极管(SBD)
KSS
京瓷
文件:72.4 Kbytes Page:6 Pages
SBD
文件:163.17 Kbytes Page:1 Pages
NI
恩艾
10A RECTIFIER
Features ● High Current Capability and Low Forward Voltage Drop ● Surge Overload Rating to 600A Peak ● Low Reverse Leakage Current ● Lead Free Finish, RoHS Compliant (Note 3)
DIODES
美台半导体
10 Amp Rectifier 50 to 1000 Volts
Features ● Lead Free Finish/Rohs Compliant (Note1) (PSuffix designates Compliant. See ordering information) ● Halogen free available upon request by adding suffix -HF ● High Current Capability and Low Forward Voltage Drop ● Surge Overload Rating to 400A Peak ● Low Reverse Leakage Current and