位置:首页 > IC中文资料第7326页 > ECOS1EA223EA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECOS1EA223EA
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-HA Series two terminal snap-in ■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability ■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV. ■ Can vent construction
PANASONIC
松下
ECOS1EA223EA
■ Features ● Compact size (30~40 smaller than TS-NH series) ● Long 2000 hour life at 105¡C with high ripple current capability ● Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ● Top vent construction
PANASONIC
松下
ECOS1EA223EA
Aluminum Electrolytic Capacitors
ECOS1EA223EA
ECOS1EA223EA
Long 3000 hour life at 105C with high ripple current capability
Snap-in Type
文件:102.44 Kbytes Page:7 Pages
文件:583.4 Kbytes Page:7 Pages
Snap-in Type
ECOS1EA223EA产品属性
  • 型号
    ECOS1EA223EA
  • 功能描述
    Capacitor;Aluminum Electrolytic;Cap 22000uF;Vol-Rtg 25V;Snap-In;Ts-Ha;2 Pin
  • 功能描述
    CAPACITOR 22000UF 25V
    CAPACITOR, 22000UF, 25V
    Panasonic Industrial Company
    TSHA Al electrolytic cap,22000uF 25V