位置:首页 > IC中文资料第3184页 > ECEC1EA223EJ
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECEC1EA223EJ
Snap-in Type
文件:102.44 Kbytes Page:7 Pages
PANASONIC
松下
Snap-in Type
PANASONIC
松下
Aluminum Electrolytic Capacitors
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-HA Series two terminal snap-in ■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability ■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV. ■ Can vent construction
ECEC1EA223EJ产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECEC1EA223EJ
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAP ALU ELEC 22000UF 25V S