位置:首页 > IC中文资料 > ECL15US09
ECL15US09价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECL15US09
XPPOWER
ECL15US09
XPPOWER
ECL15US09
Ultra Compact Size
ECL15US09
530 Watts ECL Series
ECL15US09
PCB Mount
文件:122.52 Kbytes Page:2 Pages
ECL15US09
5-30 Watts
AC-DC Power Supplies
The ECL15 series can be supplied as PCB mount open frame (suffix -P), PCB mount encapsulated (suffix -E), open frame chassis mount (suffix -T), or as encapsulated chassis mount with screw terminals (suffix -S) with an optional DIN clip (suffix -SD).\n\nWith approvals to international safety standard • Regulated single outputs 3.3V to 48VDC\n\n• Regulated dual outputs +5V +12VDC, ±12V & ±15VDC\n\n• Regulated triple outputs +5V ±12V & +5V ±15VDC\n\n• Input range 85 to 264VAC\n\n• Open frame or encapsulated PCB mount\n\n• Open frame or encapsulated chassis mount\n\n• Encapsulated DIN rail mount\n\;
5-30 Watts
封装/外壳:4-DIP 模块 包装:管件 描述:AC/DC CONVERTER 9V 15W 电源 - 板安装 AC DC 转换器
包装:散装 描述:AC/DC CONVERTER 9V 15W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
AC-DC Power Supplies
文件:197.65 Kbytes Page:8 Pages
文件:362.57 Kbytes Page:4 Pages
Energy Efficiency Level V
文件:130.49 Kbytes Page:2 Pages
ECL15US09产品属性
  • OutputVoltage:
    9V
  • OutputCurrent:
    2.17A