位置:首页 > IC中文资料 > ECL10US09
ECL10US09价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECL10US09
AC-DC Power Supplies
文件:118.51 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
ECL10US09
Ultra Compact Size
文件:449.75 Kbytes Page:6 Pages
XPPOWER
ECL10US09
5-30 Watts ECL Series
文件:1.21919 Mbytes Page:6 Pages
ECL10US09
Ultra Compact Size
ECL10US09
530 Watts ECL Series
文件:3.59101 Mbytes Page:31 Pages
OMRON
欧姆龙
ECL10US09
ECL10US09
AC-DC Power Supplies
The ECL10 series can be supplied as PCB mount open frame (suffix -P), PCB mount encapsulated device (suffix -E), or as open frame chassis mount (suffix -T) requiring JST PHR-2 & PHR-3 mating connectors & crimps.\n\nWith approvals to international safety standards, compliance with class B for conduct • Regulated single outputs 3.3V to 48VDC\n• Input range 85 to 264VAC\n• Open frame or encapsulated PCB mount\n• Open frame chassis mount\n• Peak load capability\n• 3.0kVAC input to output isolation\n• No external components required\n• <0.3W no load input power\n• -25°C to +70°C operating temperatur;
The ECL10 series can be supplied as PCB mount open frame (suffix -P), PCB mount encapsulated device (suffix -E), or as open frame chassis mount (suffix -T) requiring JST PHR-2 & PHR-3 mating connectors & crimps.\n\nWith approvals to international safety standards, compliance with class B for conduct • Regulated single outputs 3.3V to 48VDC\n\n• Input range 85 to 264VAC\n\n• Open frame or encapsulated PCB mount\n\n• Open frame chassis mount\n\n• Peak load capability\n\n• 3.0kVAC input to output isolation\n\n• No external components required\n\n• <0.3W no load input power\n\n• -25°C to +70°C oper;
封装/外壳:4-DIP 模块 包装:托盘 描述:AC/DC CONVERTER 9V 10W 电源 - 板安装 AC DC 转换器
包装:托盘 描述:AC/DC CONVERTER 9V 10W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
文件:362.57 Kbytes Page:4 Pages
5/10 Watts
文件:158.32 Kbytes Page:2 Pages
5/10 Watts ECE Series
Energy Efficiency Level V
ECL10US09产品属性
  • 类型
    描述
  • InputVoltage:
    Single Phase
  • OutputVoltage:
    9V
  • OutputCurrent:
    1.43A