位置:首页 > IC中文资料 > ECE10US09
ECE10US09价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECE10US09
AC-DC Power Supplies
The ECE10 series as standard is supplied as an encapsulated PCB mount device, for OEM quantities it is also available as an open frame PCB mount (suffix -P).\n\nWith approvals to world-wide safety standards, compliance with class B for conducted & radiated emissions and a 20%, 30s peak load capa • Regulated single outputs 3.3 to 48VDC\n• Input range 85 to 264VAC\n• Encapsulated or open frame PCB mount package\n• Peak load capability\n• 4.0kVAC input to output isolation\n• No external components required\n• -25°C to +70°C operating temperature\n• Full load to +50°C\n• 3 year warranty;
XPPOWER
ECE10US09
封装/外壳:4-DIP 模块 包装:托盘 描述:AC/DC CONVERTER 9V 10W 电源 - 板安装 AC DC 转换器
XPPOWER
ECE10US09
5/10 Watts
文件:158.32 Kbytes Page:2 Pages
ECE10US09
5/10 Watts ECE Series
AC-DC Power Supplies
文件:362.57 Kbytes Page:4 Pages
Energy Efficiency Level V
ECE10US09产品属性
  • 类型
    描述
  • InputVoltage:
    Single Phase
  • OutputVoltage:
    9V
  • OutputCurrent:
    1.33A
更新时间:2026-5-14 8:40:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MICROCHIP(美国微芯)
2021+
VQFN-48
499
MICROCHIP(美国微芯)
25+
VQFN-48
原装
23+
2017-MI
受权代理!全新原装现货特价热卖!
SMSC
24+
QFN
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增