位置:首页 > IC中文资料 > ECC100US48
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECC100US48
100 W - Baseplate Cooled
文件:2.058219 Mbytes Page:15 Pages
XPPOWER
ECC100US48
100 W - Baseplate Cooled
文件:318.82 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version