位置:首页 > IC中文资料第12101页 > AED100US48
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AED100US48
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version
XPPOWER
100 W - Baseplate Cooled
文件:2.058219 Mbytes Page:15 Pages
XPPOWER
100 W - Baseplate Cooled
文件:318.82 Kbytes Page:2 Pages
AC-DC Power Supplies
文件:175.71 Kbytes Page:4 Pages
65/100/130 Watts ECS Series
文件:941.38 Kbytes Page:5 Pages
AED100US48产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AED100US48
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU DESKTOP 100W 48V