位置:首页 > IC中文资料第4286页 > E3PT48A12
E3PT48A12价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E3PT48A12
Three-Phase Output to 50A 520 Vac Touch-Proof, AC or DC Control
文件:135.16 Kbytes Page:4 Pages
TELEDYNE
华特力科
E3PT48A12
Teledyne RF&Microwave
E3PT48A12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    E3PT48A12
  • 制造商
    Teledyne Relays
  • 功能描述
    RELAY SSR 11MA 240V AC-IN 12A 520V AC-OUT 6-PIN - Bulk
  • 制造商
    TELEDYNE INDUSTRIAL
    Teledyne Industrial
  • 功能描述
    Relay SSR 11mA 240V AC-IN 12A 520V AC-OUT 6-Pin